Konzultace

inspirace. transformace. aktivace.

Co si můžeš objednat?

Než si objednáš, dej si chvilku a rozklikni si informace o jednotlivých možnostech, abys pro sebe zvolila tu nejlepší variantu.

Pokud zároveň s konzultací objednáváš i esence, vyber si z nabídky na stránce Esence.

Vyber si variantu, která ti nejvíc vyhovuje:

Konzultace k esencím si můžeš objednat, pokud v průběhu užívání esencí narazíš na procesy, s kterými budeš potřebovat pomoci.

Samostatnou konzultaci si vyber, pokud máš zájem se podívat na jakékoli téma, které je pro tebe zrovna aktuální, nebo chceš-li celkový náhled na energie, které ve tvém životě právě působí.

Balíček tří konzultací zvol, pokud cítíš, že téma se táhne napříč tvým životem, potřebuješ ho zpracovat více do hloubky, podívat se na něj z různých úhlů, různými technikami. Nebo víš, že potřebuješ podporu v průběhu procesu integrace změn, které budeš toužit udělat ve svém životě. Tento balíček máš možnost vyčerpat do půl roku.

Balíček dvanácti konzultací je pro ty z vás, kteří vnímáte, že na vaší cestě je pro vás přínosem kontinuální podpora, vhledy do právě probíhajících dějů a nechcete začínat stále nanovo. Už víte, že chcete spolupracovat s člověkem, který je pro vás přínosem a jste na stejné vlně, zná vaši situaci a můžete s ním jít až ke kořenům toho, co vám brání žít naplno život, jaký chcete. V případě zájmu o dlouhodobou spolupráci je první ochutnávková konzultace, na které se můžete rozhodnout pro tuto možnost, za cenu konzultace k esencím. Pokud se pro další spolupráci rozhodnete, bude cena této první konzultace odečtena od celkové částky. Konzultace v rámci dlouhodobé spolupráce můžete čerpat v průběhu jednoho roku.

Každá konzultace trvá 1 hodinu a probíhá online.

TERMÍN SI DOMLUVÍME:

telefonicky: 774 688 639
mailem: voda@maua.cz
messengerem: Hana MaUa Koníčková

a rezervovat ti ho budu po obdržení platby.

Máš raději osobní setkání a intenzivní hlubokou práci? Pak jsou pro tebe Transformační pobyty.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Chcete být se mnou v kontaktu?

Zde můžete vložit email, kam vám připluje nová inspirace.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.