Konzultace

Mým záměrem je pomoci ti v tom, umět si pomoci sama

water-gfc39af0c3_640

konzultace k esencím

Pro toho, kdo na své cestě již intenzivně pracuje se svou myslí, svými pocity a reakcemi a je zvyklý odezírat z reakcí světa, budou esence dostatečným průvodcem. Tomu, kdo se teprve v tomto umění zabydluje, mohu podat pomocnou ruku. Možností je několik:

Tvé životní téma nebo směřování a to jak, ho ovlivňuje minulost můžeš pochopit ze zprávy tvé duše, která se mi ukáže při tvorbě esencí a kterou ti mohu pouze nahrát nebo z ní můžeme v konzultaci vycházet.

Můžeš cítit, že potřebuješ pomoci celý proces nastartovat. V tom tě může podpořit úvodní konzultace před začátkem užívání esencí. Na ní se podíváme na situaci v jaké se právě nacházíš a na stav energií, které se na ní podílejí.

V průběhu užívání se mohou vynořit témata, která pro tebe budou neznámá a  intenzivní a budeš vnímat, že potřebuješ náhled, aby jsi se v nich zorientovala. Pak si můžeš vybrat konzultaci podpory, kde se budeme věnovat aktuálnímu tématu.

Závěrečná konzultace je vhodná pro toho, kdo si chce zrekapitulovat a shrnout, co vše mu do života užívání esencí přineslo a pojmenovat si, jak s tím dále pracovat. Většinou je vhodná po základních 21 dnech užívání Inspirační esence. Někdo potřebuje k ukotvení delší čas a vnímá, že proces ještě pokračuje  potom je na něm, kdy ucítí volání.
 
Ve všech konzultacích k esencím můžeme použít jakékoli nástroje ze samostatných konzultací. 

samostatné konzultace

Pro toho, koho si nezavolaly esence mohu nabídnout i samostatné konzultace.

Můžeme se na nich podívat na cokoli, co vás právě trápí.

Nabízím láskyplné bezpečné pečující pole, které samo o sobě podpoří procesy, které mají proběhnout.

Zkušenost ukazuje, že již rozhodnutí pro konzultaci začne procesy rozhýbávat.

Můj hlavní dar duše: Láska tímto způsobem pracuje za mě.

Mým silným pomocníkem je také nestranný, nezatížený pohled pod povrch, který okamžitě odděluje pravdu od balastu a rozezná, co prospívá a co naopak stále udržuje mysl v Matrixu (tuto schopnost mi pomohl pojmenovat Human design, jsem Reflektor).

Zároveň mi moje štíří energie dává sílu i chuť objevovat věci skryté a nebát se je pojmenovat.

Nástroje, které při konzultacích používám jsou ty, které používám sama, souzní se mnou a mám je ověřené.

 

Konzultace
na míru

Co na konzultacích můžu použít na základě
nacítění nebo i preferencí klienta:

air-bubbles-diving-underwater-blow-62307

aha rozhovory S REFLEKTOREM

Postupně rozkryjeme situaci v interakci. Budeme se dívat na problém z různých úhlů a reagovat na to s čím rezonujete. Může to být tak, že přijde náhlé pochopení, vhled. Budu ale i reagovat na vzedmutí vašeho odporu a rozkryjeme, co se za ním skrývá.

konstelační náhled

Tato technika umožňuje popsat energie, které se na situaci podílejí formou konstelačního nacítění jednotlivých aspektů, postav nebo archetypů a díky tomu ozřejmit příčiny dané situace.

pexels-photo-221189
rain-after-the-rain-a-drop-of-drop-of-rain-50677

vedená meditace

Vedená meditace je vhodná pro toho, kdo rád pracuje s imaginací. Umí se zklidnit a nechat vynášet obsahy ze svého podvědomí do vědomí formou obrazů propojených s pochopením problému. Oblíbené jsou meditace na vnitřní vodu, které nejen ukazují, kde volně nemůže proudit a proč, ale také pomáhají tento stav harmonizovat.

Šamanská cesta

Některé duše silně přitahuje příroda  a šamanský přístup. Pro ty je vhodná šamanská cesta. Do jiných světů vstoupíme se záměrem, pozveme si průvodce a necháme si ukázat to, co potřebujeme vidět. Průvodcem je nám buben.

pexels-photo-270410
pexels-photo-891030

výklad karet

Pro toho, koho volají karty, je příjemné použít pro pojmenování situace a poukázání na nesoulad nebo zviditelnění, odkud k nám plyne podpora, výklad. Na jeho základě se pak hlouběji ponoříme do jednotlivých aspektů a objevíme souvislosti a rozložení sil v dané situaci.

automatická kresba

Automatickou kresbu můžeme použít též jako nastartování celého procesu. Můžeme z ní vyčíst, kde je naše síla a kde slabost, zda jsme ukotveni v zemi, jak máme aktivní srdce a hlavu, jak se k problému stavíme. Pak se jednotlivými obrazy můžeme zabývat jednotlivě.

pexels-photo-689326
waterdrop-ga964de963_1920

tanec duše

Je specifická forma pohybu a zvuku, která přináší vhledy do současnosti i dávné minulosti, která s ní souvisí. Vynáší na světlo nesouladné energie skrze tělo a hlAs a zároveň je harmonizuje.

PŘÍMÉ NAČÍTÁNÍ

Někteří uvítají formu nazírání energií působících v těle skrze jejich personifikaci, kde jasně zrcadlí jakým způsobem v těle působí a jak spolupracují. Interpretace obrazů je srozumitelná a zároveň lze skrze ni vyplavit potlačené emoce a porozumět tomu, jak a proč se chováme. Energie vyladit a uvolnit tak cestu k větší harmonii i v životě.

drop-gd7bbd3ada_640
Transformační pobyty - mobil

LÁKÁ TĚ VŠECHNO?

Na to jedna konzultace nestačí. Mám tu pro tebe Transformační pobyt, kde se navíc můžeš:

 • propojit s vodou i ostatními živly
 • nechat se při procesech podpořit esenciálními oleji
 • dojít si pro odpovědi do přírody
 • odlehčit tělo výbornou veganskou stravou a rozhýbat ho jogou nebo energetickým šamanským cvičením Tensegrity
 • zkusit automatickou kresbu i psaní,
 • zažít, že umíš přímé načítání z karet
 • užít si člověčí setkání na energeticky podporujícím místě

a třeba ještě to, co vznikne teprve v našem společném poli…..

S čím mohu pomoci?

 • podpořím vaše propojení s duší skrze esence
 • pomohu vám uvidět neviděné 
 • rozkryjeme, co je vaše přirozenost a co nánosy, které jste cestou posbíraly
 • umožním vám se cítit bezpečně při otevírání bolavých témat
 • společně pojmenujeme příčinu vašeho problému
 • ukážeme směr cesty, která vede z omezující situace
 • ukotvíme záměr pro změnu
 • procítíš si, že svět je ti otevřen a ty můžeš proměnit své sny ve skutečnost 
 • aktivujeme podporující energie, které jsi dosud nevyužívala

Reference

"Hančina laskavá nabídka konzultace s šamanským bubnem přišla ve chvíli největšího záseku a rozkladu. Hanka vyhmátla citlivě přesný záměr a odkrylo se napojování ze starých na nové světelné kořeny, ze kterých můžu čerpat výživu. Bylo to takové nenápadné, ale druhý den přišel krásný prožitek, že chodím nově po nové zemi, nově v těle a realitě, usazená ještě víc v bezpečí, bez vnitřního těkání, které ve mě do té doby nepozorovaně bylo. Velké dojetí a vděčnost."
Reference - Lucie Straková
Lucie Straková
"Konzultace s MaUou vřele doporučuji. Když bych měla popsat dar, který pro mě MaUa má, nazvala bych ho Chaosem. Chaos je pro mě obrovský prostor vibrací a potencionálu, který se ničeho nedrží a proto může nabídnout cokoli. MaUa se svým nezatíženým přístupem z něj umí vytáhnout to podstatné. Vždy, když jsem se nacházela v nějaké situaci, která na mě tlačila a vyvolávala pnutí, mi nabídla nečekaný úhel pohledu, díky kterému jsem uviděla řešení a umožnil mi další vývoj na mé cestě."
Reference - Ivanna Electra Macháčková
Electra Ivanna Macháčková
"A co se teda vlastně u mě pohlo? Potkala jsem se se svými stíny a nejvíc ve mně zarezonovala "moje" hodná holka. Tu úplně nechceš, já už teda ne. Otevřela se mi cesta, abych ji mohla poslat někam, vlastně už jsem ji i vykopla, ale jako vše, je to proces. Ale mám dobře našlápnuto, první ověření v realitě už proběhlo!"
Reference - Magdalena Sia
Magdalena Sia
" Hanka prostě ví... vidí do vás. To můžu potvrdit už jen z meditace: napojila se na mě tak krásně, že načetla nejen můj vztah k vodě, ale i můj psychický stav a obraz toho, co mě aktuálně nejvíc trápí a také to, co nejvíce potřebuju. Její vize byla popsána jasně a naprosto trefně, musím říct, že patří mezi ty nejlepší sdělení, co jsem dostala. Hanka opravdu ví, jak vás načíst a dodat vám to, co potřebujete."
Reference - Elen Freya
Elen Freya
"Být v PLNÉ SÍLE? Prožít pocity NA MAXIMUM? Znáte to? Upřímně – já ne. Alespoň doposud – do jedné nedělní konstelace, která mi „dala“ si toto nacítit. POPRVÉ V ŽIVOTĚ nacítila, jaké to je být si sebou STOPROCENTNĚ jistá. W-O-W, jen si představte, co byste dělali, kdybyste se ničeho nebáli?"
Reference - Veronika Flordrová
Veronika Flodrová
"...poznala jsem, díky vlastnímu zážitku s Hanou, že určitý způsob řízeného rozhovoru může člověku pomoci s opravdu důležitými změnami....přeskládala jsem si priority, ujasnila si kam chci doopravdy jít a kudy teda fakt ne..."
Reference - Kateřina Eva Lanči
Kateřina Eva Lanči
"Říkala jsem si: „Proč jsem to nepochopila dříve? Vždyť to je boží pocit, když věci dávají smysl. Když otevřu dveře novým možnostem, otevírají se další dveře, kde může být mnohem líp. A že to riziko, že by mohlo byt hůř je vlastně 50/50. Stojí za to nezůstat stát a zkusit té šance využít."
Reference - Veronika Poláková
Veronika Poláková
"Prožila jsem s Hankou načítání mých vnitřních bytostí, které vidí v mých čakrách. Hanička se na mě napojila a já si jen lehla. Úplně jsem se ponořila do opečování sebe. Nejvíc se mi líbila ta něžnost a jemnost a ten ženský způsob, jakým mi Hanka sděluje skrze obrazy postavy, které u mě "bydlí" a je zase díky ní prožívám ve své vizi a ve svém těla. Pomohla mi konkrétními radami, které teď využívám a pomáhají. Moc děkuji, že jsem si moha prožít terapii vedenou více ženským, pečujícím a láskyplným způsobem."
Reference - Dita Krhovská
Dita Krhovská
"Na konstalace stínových archetypů které jsem tam zažila poprvé, nezapomenu nikdy. A že to teda byl mazec, slzy tekly proudem a těch AHA momentů bylo taky spoustu."
Reference - Lenka Bohm
Lenka Böhm
"S Hankou se znám již velmi dlouho, s jejím poradním hlasem, či vedením při mém návratu k sobě jsem se začala seznamovat asi před 5 lety v rámci společných ženských kruhů, poté pomocí šamanské cesty a nedávno i v rámci konzultace k vodním esencím. V rámci konstelace čaker jsme dělaly náhled na ně, co se ve které "skrývá" za bloky, jak pracují samy a poté i při vzájemné spolupráci. Ať jsme použily jakoukoli cestu, tak se ve mně vždy rozjel čistící proces, který mě posunul o kousek dál na mé cestě. Někdy jen tak jemně, jindy velice významně."
Reference - Helena Drozdová
Helena Drozdová

Chcete být se mnou v kontaktu?

Zde můžete vložit email, kam vám připluje nová inspirace.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.