Reference

o mých službách napsali...

…Chtěla jsem ti říct, že to je kouzlo, co jsi mi poslala. Když jsem si to vyzvedla z pošty, tak jsem otevřela balíček ještě v autě. Přečetla jsem si, co mám dělat a podle návodu jsem si váček s esencemi přitiskla k srdci. Jen musím říct, že předtím jsem byla úplně v pohodě, žádné speciální stavy. A přišel úplně brutální záchvat pláče, takový ten hýkavý. A to já nebrečím, teda skoro vůbec ne. Tak to bylo teda dost intenzivní. Když jsem se trochu uklidnila z toho šoku, co se děje, tak jsem měla husí kůži všude. Pak mi bylo hrozný teplo a s tím teplem jsem dojela domů. A je to takový jako super kotvící místo, který můžu používat. Vždycky, když si stříknu, tak se mi potom líp dýchá a je. V soukromém životě, ale i v práci. Mám teď v plném proudu Kongres svobodného hlasu a jsem teď hodně vidět. Líp se mi píšou třeba příspěvky, spravují maily. Píšu lidem a chodí mi i ne úplně ideální zpětné vazby. Pro některé jsem prostě moc. Stříknu a hejtr je fuč. Prostě paráda. Voda mi pomáhá a táhne mě….

…Chci s vámi sdílet, jak jsem se procházela údolím svých stínů. Musela jsem si dopřát čas pro sebe a osekat všechno, co není důležitý a co mi brání v čistý, jasný cestě. Jedna situace mi připomněla moje zapomenuté já, které nebylo dlouho sycené. Potřebovala jsem být sama u sebe. Ale ženám, které jsou aktivní jako já, se to dělá fakt těžko. A do toho jsem narazila na Hančinu nabídku pobytu a řekla si joo, to je přesně pro mě: „Pojedu, ona bude mít program, porovná mě do latě a já odtamtud odjedu a všechno bude hotovo.“ S Hanou jsme ale prošly úplně jiným způsobem, než jsem čekala. Vlastně jsem se ještě úplně víc rozložila v sobě. A bylo to potřeba.

Na šamanské cestě s bubnem jsem se potkala s černým mustangem, který znamenal moji duši, tak jsem si říkala, že přesně tohle chci, být jak ten mustang, který svobodně cválá tmou a pije z jezera vesmírné lásky. A zjistila jsem, že nemůžu, že jsem strašně unavená. Objevily jsme, že moje duše touží být sama se sebou a je to to, co je nezbytně nutné udělat. No neposlechla jsem ji, tak ještě musela přijít napřed nemoc, abych si dovolila odjet na týden úplně sama do Barcelony a tam si přeskládala priority, ujasnila si kam chci doopravdy jít a kudy teda fakt ne. Děkuju za to pole, které Hana vytvořila, kde se dějí věci a startují procesy, který fakt potřebuješ.Díky taky za vodní esence, který mě i teď odlehčují.

PS: Proč jsem si najednou začala i jen „povídat“ během svých setkání na sólovkách? Jo, poznala jsem, i díky vlastnímu zážitku s Hanou, že určitý způsob řízeného rozhovoru může člověku pomoci s opravdu důležitými změnami.

Vodní esence nesou dokonalé propojení magie a moderní doby – nabízejí možnost spojit se sami se sebou a s elementem vody tak, že už nemáte argumet „já na to ale nemám čas“

Díky ručně šitému váčku s sebou můžete esence nosit kamkoli, jsou chráněny proti negativní energii i rozbití. Úžasné je, že je vyráběn na míru, což si podle mě zaslouží speciální pozornost. Viděla jsem více váčků pro ostatní, ale můžu říct, že svůj jsem poznala okamžitě a s jistotou. Hanka prostě ví… vidí do vás.

To můžu potvrdit už jen z meditace: napojila se na mě tak krásně, že načetla nejen můj vztah k vodě, ale i můj psychický stav a obraz toho, co mě aktuálně nejvíc trápí a také to, co nejvíce potřebuju. Její vize byla popsána jasně a naprosto trefně, musím říct, že patří mezi ty nejlepší sdělení, co jsem dostala.

Pro uživatele je třeba podotknout, že navzdory jednoduchosti používání je práce s esencemi pořád „práce“. Esence vám vrátí jen to, co do nich sami vložíte. Hanka umí magicky nabít vodu a zakódovat ji tak, že udělá co má, ale vy jste ti, co musí prvně vyladit sami sebe! Praxe je kratičká a jednoduchá, přesto velmi důležitá. Díky těm pár minutám času jsem vnímala energii esencí jako dotek magie, tichou přítomnost něčeho silného a přece vlídného a léčivého.

Používání je moc příjemné, a už po úvodním zasvěcení kapiček jsem měla pocit, že ke mně patří a jsou moje celý život – ten cizí váček mi najednou byl tak vlastní.. Hanka opravdu ví, jak vás načíst a dodat vám to, co potřebujete. Děkuji za možnost s esencemi pracovat!

Kdo ještě nemáte Vodní esence-Spojení s duší od Hana MaUa Koníčková, tak si pro ně běžte. Hned první den to bylo, jako bych měla u srdce nejbližšího přítele. S tím pytlíčkem se normálně i mazlím. Když si ho přiložím na hruď tak je mi taaak dobře. Je to neskutečné.

Při prvním stříknutí inspirační esence nad hlavu se mi fakt roztočil svět, byla to síla. Jiná, nepoznaná energie. Mnohem větší než jakou znám. I s trochu jiným odstínem nebo jak to říci. Prostě moje větší já, aktuálně ještě nebylo rozbalené…

I popisy obrazů, které přicházely při tvorbě. Prostě nádhera na nekonečnou.

A už po druhém dni používání cítím že dorůstám do své velikosti. To budete ještě zírat

Esence od Hanči, se staly nutnou součástí mé pracovní přípravy. Používám je před každým stahováním, u každého rituálu. Po cca 3 měsících používání vnímám, jak se víc a víc přibližuji rovinám své duše, které jsem v prvotním setkání pouze nahlédla. Je to boží a ve spojení s dalšími nástroji které aktivně používám vidím i cítím výsledky a to nejen já, nýbrž mi je ukazuje i moje realita, což je zásadní.


Reference - Ivanna Electra Macháčková
Electra Ivanna Macháčková
průvodkyně domovem vnitřním i vnějším

Konzultace s MaUou vřele doporučuji. Když bych měla popsat dar, který pro mě MaUa má, nazvala bych ho Chaosem. Chaos je pro mě obrovský prostor vibrací a potencionálu, který se ničeho nedrží a proto může nabídnout cokoli. MaUa se svým nezatíženým přístupem z něj umí vytáhnout to podstatné. Vždy, když jsem se nacházela v nějaké situaci, která na mě tlačila a vyvolávala pnutí, mi nabídla nečekaný úhel pohledu, díky kterému jsem uviděla řešení a umožnil mi další vývoj na mé cestě.

Napadá mě přirovnání: Když se cítím jako raketa na startu do dalšího vesmíru, která má ale ucpané trysky, MaUa je umí vyčistit a já vystřelím na další let. Uvědomuji si, že byla vždy u důležitých změn v mém životě, byla u zrodu a pomohla mi je nastartovat.

Jejím dalším darem je, že když s ní komunikuji, cítím, že mě opravdu zří. V jejím poli mám pocit, že se dostávám do rozšířeného vědomí a informace ke mně přicházejí najednou snadno a jakoby samy. Všechno se začíná skládat rychleji a smysluplněji. Začínají mi docházet věci, zobrazují se ve vhledech a přichází porozumění.

Pro mě je také důležité, že vnímám. Že MaUa má mnoho věcí odžitých ( ne převzatých) a své posuny dokáže sdílet pro mě srozumitelným způsobem, tak, že mě inspirují v mé praxi.

Pro mě je MaUa vzácný člověk, s velkou duší a s obrovskou vibrací. Přála bych si, aby o ní dovědělo co nejvíc lidí a ona jim mohla pomoci prorazit i jejich trysky a tím je navést na rychlejší a jednodušší cestu k sobě.

Dalším darem je její spojení s vodou, díky kterému může tvořit Vodní esence-Spojení s duší. Od chvíle, kdy jsem začala brát esence se mi začaly dít různé věci, které jsem před tím tak intenzivně nevnímala.

Jedna z nich byla, že se velmi zřetelně zvýraznil pocit přítomnosti. Prvních čtrnáct dní jsem měla život jako ve zrychleném vlaku, ale přesto jsem hluboce prožívala přítomnost. V jedné hodině jsem si uvědomovala několik momentů, které byly jinak než jsem byla normálně zvyklá.

Všechno se odehrávalo tak, že jsem vnímala často sebe jako pozorovatele, viděla jsem, co dělám , slyšela, co říkám a vnímala jsem to, co se odehrává Takto jsem to před tím nikdy intenzivně necítila.

A další hodně výrazná věc byla ta, že velmi rychle za sebou mi začaly do života přicházet situace i lidé, nebo i věci, které mi pomáhaly víc si uvědomit svoje vlastní tělo, od kterého jsem byla odpojená. Začala jsem se narovnávat nejen ve fyzickém těle, ale i v životě. Věci mi začaly být daleko jasnější , jako kdybych dostala návod na zkratku k řešení situací, které jsem před tím procházela oklikami.

Všechno to vedlo k tomu, co vnímám pro sebe jako nejdůležitější: dosedla jsem sama v sobě. Pro mě je to hodně velká transformace. Podařilo se mi to, k čemu jsem leta směřovala, ale pouze teoreticky, hlavou: přiznat si své nedostatky, doopravdy je prožít a přijmout je. Byl to silný, živý prožitek. Přestala jsem se bát projevovat cokoli ve svém životě. Způsobilo to, že odhaluji všechno to, co jsem před tím popírala a tvářila se, že to ke mně nepatří

Vnímám, že mám právo být taková jaká jsem a dovoluji si být pro sebe ta nejdůležitější. Protože od té doby, co jsem začala brát esence se mi změnil způsob pohledu, zaostřeni, jakoby mi spadly závoje a já najednou vidím jasně. Pociťuji důvěru ve všechno, co vidím a jak to vidím, důvěřuji sama sobě, že to tak je, důvěřuji víc svým rozhodnutím.

Pro mě je MaUa vzácný člověk, s velkou duší a s obrovskou vibrací. Přála bych si, aby o ní dovědělo co nejvíc lidí a ona jim mohla pomoci prorazit i jejich trysky a tím je navést na rychlejší a jednodušší cestu k sobě.

Být v PLNÉ SÍLE? Prožít pocity NA MAXIMUM? Znáte to? Upřímně – já ne.

Alespoň doposud – do jedné nedělní konstelace, která mi „dala“ si toto nacítit. Stalo se to na v sobě se šťourajícím“ víkendu S MaUou a dalšími třemi ženami. Začalo to už před konstelacemi a to jsme „jen“ prožívaly svoje jméno a podobně.

A pak to přišlo, hned v prvním konstelačním náhledu jsem v roli POPRVÉ V ŽIVOTĚ nacítila, jaké to je být si sebou STOPROCENTNĚ jistá. Ten pocit absolutního vědomí jistoty, toho, že v té místnosti nebyl nikdo jiný než já, že mi bylo jedno, co si o mě kdo myslí, jestli nekoukám blbě, nevypadám u toho blbě apod. To byl pocit, kde neexistuje strach a pochybnosti, ale jen čistá znalost, že já – ne, že můžu – ale já to dělám takto a takto to je a bude, protože já to dělám s přesvědčením v sebe sama, a to na 150 procent!

W-O-W, jen si představte, co byste dělali, kdybyste se ničeho nebáli? Co byste zítra nebo ne zítra, hned teď udělali? Beze strachu z neúspěchu, ztrapnění… Já vám můžu říct, že cítit tu maximální sílu pořád, to by byla jízda životem!

Prožila jsem si tam poprvé naplno i další emoce a pochopila, že MAXIMÁLNÍ PROŽÍVÁNÍ EMOCÍ těch dobrých jako je smích z PLNA HRDLA – je tááák osvobozující. Stejně osvobozující je pak pocit MAXIMÁLNÍ SEBEDŮVĚRY A SEBEJISTOTY. Protože ten vám umožní zrelativizovat i ten největší strach vašeho života. Z tohoto pocitu čerpám doteď. Dala jsem si příslib, že na tuto zkušenost nezapomenu, a to hlavně v těch mých vlastních životních rolích, kdybych si náhodou zase připadala nejistá.

Protože sebejistota hory (strachu) odnáší.Jsem sice holka nohama na zemi, ale ráda je občas poponesu nad povrch zemský. Ale ne vysoko. Jen tam dovnitř – do sebe. Protože je to potřeba – teď už to vím a díky za to.

Změnilo se mi vnímání okolí. To, co byl dřív problém, už jako problém nevidím.

Uvědomila jsem si, že když věci začnu řešit, tak má cesta nabere úplně jiny směr. Začala jsem si také uvědomovat, že mám svou hodnotu sama před sebou. Do života mi začali přicházet lidi stejně naladění.

Už vím, že jsem svůj vlastní režisér a svůj život si můžu žít tak, jak uznám za vhodné. Že chyba není chyba, ale zkušenost. A že pokud něco dělat nechci, tak to prostě dělat nemusím. Je to můj život a jediné, co bych dělat měla, je žít.

A můj pocit, který jsem měla, když jsem z víkendu odjela? Byl úžasný. Byl plny energie, v které mi bylo moc dobře. Říkala jsem si: „Proč jsem to nepochopila dříve? Vždyť to je boží pocit, když věci dávají smysl. Když otevřu dveře novým možnostem, otevírají se další dveře, kde může být mnohem líp. A že to riziko, že by mohlo byt hůř je vlastně 50/50. Stojí za to nezůstat stát a zkusit té šance využít. A když tomu navíc věříš, tak líp bude. Bylo dobré uvidět, že i ostatní mají svůj příběh a člověk v tom není sám. Každý má naloženo přesně to, co unese, ale proč to nosit a neodložit to.

Jen jedna věc, kterou bych řekla: „Jdi do toho. Je to boží a úlevné, i když se odkrývají sra.č.ky. Posune tě to dál.“

Reference - Julie Kohutičová
Julie Kohutičová
digitální tvůrce, human design

Přestože je Hanča vodní šamanka, usadí vás svojí krásnou zemitou energií. Posadíte se u ní doma a všechno co vás tíží, z vás spadne jako balvan a nádherně se uvolníte.

Kurzy jsou dělané na míru lidem co přijeli, takže dostanete přesně to co potřebujete. Co to je? Nevím , ale přijeďte to zjistit!

Odjedete opečovaní a naplnění tím, co jste už dlouho potřebovali, hledali , nebo vám to chybělo a ani jste o tom nevěděli.

Mně se podařilo se znovu napojit na svoji přirozenou, spontánní, odvážnou a sebejistotu část, která „prostě ví“ a koná v lehkosti a radosti. U Hanči na Transformačním víkendu jsem na ni nahlídla a pak už se všechno poskládalo tak, aby se stala mou aktivní součástí na dennodenní bázi. Nezbývá než poděkovat…

Přijeďte se i vy podívat sami na sebe a do sebe s touto úžasnou průvodkyní.

Měsíc po transformačním pobytu se cítím víc spojená se sebou a ukotvená v srdci. Odjela jsem k Haně MaUe ve fázi transformace starých komunikačních vzorců spojených s partnerstvím. Navibrovaná vodní esence a Hanin vhled mi přinesl přesný obraz mé duše a klíč k tomu, co změnit. Po měsíci je mi lépe a komunikace s mým mužem probíhá ve větší harmonii a lásce.

Hana má mnoho darů – umí navibrovat vodní esence ušité na míru pro osobní rozvoj, velmi laskavě provázet terapií (archetypy, konstelacemi, šamanskou cestou s bubnem a vizí zvířecího průvodce, hlasem, tancem, jógou a dýcháním). Harmonické prostředí nového apartmánu, okolní příroda, procházka k blízkému potoku (zrovna se vylil z břehů), vynikající a barevné veganské jídlo, inspirativní rozhovory – to vše mi pomohlo uvolnit se, intenzivně pracovat ve svém nitru, nabrat sílu a radost do života.

Moc doporučuju individuální i skupinové léčivé víkendy! Hanko, díky za čas, po který jsi mně s plnou pozorností a laskavostí doprovázela.

Reference - Lin Asterová
Lin Astrová
reels mluví za mě

Jelikož jsem si zažila a moc užila, mohu Transformační pobyt doporučit všem, kdo:

  • si chtějí zpracovat nějaká svá témata,
  • se chtějí propojit se sebou a svou duší,
  • se chtějí podívat na překrásné místo se silnou a inspirativní energií,
  • se nebojí potkat sami se sebou a svými stíny,
  • si chtějí odpočinout, vypadnout z každodenní rutiny a načerpat sílu a narovnat se,
  • se chtějí dozvědět víc o vodě i o sobě,
  • se chtějí výtečně a zdravě najíst,
  • si chtějí dopřát krásný čas!

S láskou a vděčností za tuto zkušenost

Reference - Lenka Bohm
Lenka Böhm
láskyplné harmonizační ladění

Milí moji, konečně jsem se dostala k tomu se rozepsat o transformačním víkendu u vodní šamanky Hana MaUa Koníčková. I když je to už nějaký čas, zážitky a dojmy jsou pořád živé a to i díky úžasným přátelstvím, která tam vznikla.

Těžko dát do slov všechny ty prožitky a emoce, kterých byl víkend plný. Jela jsem tam s tím, ponořit se do sebe opravdu hluboko a nechat tam co nejvíce už nepotřebných a nefunkčních blevajzů z mého nitra. A že to teda byl mazec, slzy tekly proudem a těch AHA momentů bylo taky spoustu.

Byl pro mě nádherný zážitek, poprvé se uvidět očima ostatních a uvidět se bez filtru všech strachů, nánosů posměšků z dětství a mindráků.

Na konstalace stínových archetypů které jsem tam zažila poprvé, nezapomenu nikdy.

Největší práci dalo u mě (hodné holčičky) vydolovat vztek a jako velkou výzvu jsem si dala, že než odjedu domů, budu schopná nahlas zařvat. A povedlo se! I když se nás kvůli tomu pár málem počůralo smíchy. A ten vztek se u mě osvědčil jako velká nakopávací síla, o které jsem do té doby neměla ani tušení.

Jinak, pokud by mi někdo takhle skvěle vyvářel jako Hanka, ochotně bych se stala vegankou. Opravdu dokázala vyčarovat šmakulády. I prostředí je úžasné a své udělala i divoká zahrada, kde mě s láskou pomohla čistit i nádherná třešeň a majestátní borovice.

I vodní esence pro spojení s duší, které jsme každá dostala sobě na míru jsou skvělým pomocníkem a jakou taštičku jsem asi tak mohla dostat, než krásně tyrkysovou.

Docela mě mrzí, že vám opravdu nedokážu předat všechny emoce, prostě si to musíte zajet prožít naživo, ať už sami, nebo v úzkém kolektivu stejně naladěných duší.

Odjížděla jsem s lehkostí, jásajícím srdcem a vědomím, že se s Hankou a její úžasnou léčivou zahradou nevidíme naposledy.

Reference - Ilona Šikulová
Ilona Šikulová
gastrokouzelnice

Skvěle propracované transformační víkendy, ať už skupinové nebo individuální u Vodní šamanky Hanky MaUa Koníčkové, můžu jen vřele doporučit.

Provede Vás – Vaši duši tradičně netradiční cestou, kterou umí jen ona. Skrz na skrz do Vaší hloubky, aby s každým vynořením z Vaší temnoty nechala prosvítit světlem vše co Vás tíží a ovládá . DÍky Hani. Je mi ctí být toho všeho účastná. Určitě se vrátím.

(A vrátila se už potřetí 🙂 )

Reference - Mira Wagnerová
Mira Wagnerová
knihovnice

Drahá Mauo, nechala jsem si 24 hodin na zafixování prožitého – abych nepsala hned v té euforii, kterou jsem prožívala během cesty z magického světa zpět do běžné reality, abych si byla jistá, že to, co napíšu, bude pravda pravďoucí.

Cítím radost, klid a vděčnost … ztratil se mentální tlak, koleno nebolí, vnímám sama sebe a svoje tělo, a vím, že všechno je v pořádku … vodní esence (uložené v krásném pytlíčku :-)) mi pomáhají držet směr a letovou hladinu … pokračuju ve veganské výživě … chtěla jsem uklízet a předělávat pokoj, ale horko mi to naštěstí znemožnilo 🙂 – tak se tady zatím jen tak poflakuju, odpočívám a vzpomínám. Děkuju ti za všechny dary, zvláště ty jemnohmotné, jsi úžasná bytost s velkým srdcem.

Měj se krásně a ať se ti všechno daří. S láskou a vděčností

Reference - Jana Rajchlová
Jana Sofia Rajchlová
archivářka (průzkumnice všeho života samotného, dění mezi nebem a zemí)

„Strach chce být přijatý tak, jak je, né na něj být svíceno, ale přivítat ho jako všechny ostatní aspekty, které přináší život. Co přijímám, může se přetransformovat v plnou sílu, bez nátlaku na sebe, v lásce a vlídností k sobě i ke strachu..(ke všemu).. „

Tohle jsem si zapsala ke svému obrázku poslední den pobytu u Hanky po dosti náročné konstelaci, uuuff, jejda, překvapilo mě, jak se vlastně cítil STRACH… nepřijatý, bolavý, a jak jsem se u toho cítila JÁ.. a Hanku, co odvážné stála na STRACHU to málem „zabilo“… Panečku. došlo mi jasně,.tak to už by snad stačilo..

Hanku jsem už chvíli z povzdálí pozorovala na Facebooku, já měsíce váhala.. čas letěl a její pobyt mě lákal, A pic ..byly mi doporučeny Vodní Esence a já najednou věděla, že chci zažít s Hankou všechno a objednala bez odkládání a šup, za pár dní jedu do Písku..kde mě Hanka vyzvedla autem.

V jejím útulném království jsem se cítila plně přijatá s obrovskou vlídností, pohostinností a otevřenou náručí, jako kdybychom se dávno znali, až mě to všechno dojímalo. Dokonce pro mě takové překvapení, že jsem spala mnohem lépe než doma To už jsi dlouho nepamatuji nikde, a to i přesto, že jsme rozvířily mnoho zaprášených témat a stojacích vod.

Všechno plynulo bez jakéhokoliv nátlaku, Hanka naprosto profesionálně a intuitivně vždy vybrala přesně „techniku“ , která byla pro mě dobrá v daný moment. Velkou pomocí byly i úžasné esence od Bewitu, úplně mě šokovala svojí omamnou vůní růže stolistá, velmi vzácná, cítila jsem ji několik dní.

I živly s námi spolupracovaly.

A já byla i s láskou opečovaná a rozmazlená Hanky výbornou veganskou, velmi pestrou stravou…ono to teda byly spíš dobroty, o kterých se mi ani nesnilo.. Vše pod jednou střechou, na nádherné bujné polodivoké zahradě kousek od lesů a vody… prostě RÁJ.. ani se mi nechtělo odjíždět.. pobyla bych ještě…tak zase příště.. Velké DĚKUJI.. Vodní Šamanko.

PS.. já málem zapomněla…Odvážela jsem si úřasné Vodní Esence, na míru pro mě, v nádherném ušitém „pytlíčku – pokojíčku“.

Přivezla jsem si esence domů a spala jsem s nima, ráno si je přiložila na srdeční čakru chvíli s nima pobyla – takové milé seznámení a potuleni..a pak teprve používám… Vzala jsem je sebou (po cca 3 týdnech používání)i na 10denni pouť od pramene Jihlavy, kolem různých rybníku, přírodních koupališť, mnoha léčivých pramenů, Resortu sv. Kateřiny atd až k soutoku Jihlavy s Oslavou…,hluboké propojení s vodou ( venku i uvnitř)… celou dobu jsem je používala..bylo to vedro a já přijela domů šťastná, naplněná láskou, takové pocity doslova blaženosti.. prostě nádhera…

Vodní Esence -Spojeni s duší

Začínám Inspirační esencí , stříkám dle doporučení, po pár dnech vnímám svoji „netrpělivost“, lenost si to, co přichází zapisovat, pak se jako divím, že se toho moc neděje, začínám to brát moc vážně..a jeden den zapomenu ráno nastříkat… když si to uvědomím, naběhne stará tendence si vynadat.., skok:nepřijmu myšlenku za svojí a zasměju se tomu „co blbnu, neber to zas jako dogma“ a přijde lehkost, radost, pohoda, dobrá nálada….AHA… zajímavý jak to šlo lehce a rychle, bez naštvání..Hmm.. Jeejda ono to funguje.. smích… léčí..s vodou.. SUPER..

Transformační esence

Kapu cca 4kapky, později i víc… páč zas dorážela netrpělivost… Pozoruju jak mi lezou ven věcí, který se mi opravdu dokola opakují, jako na kolotoči..Hmmm, když dorazí silný i nepříjemný pocit, strach, bezmoc, beznaděj…opakuju si často..“OTEVIRÁM SE PRAVDĚ“… Noo..tak Leze toho pomalu víc, než jsem čekala… To asi jedny esence stačit nebudou..

Vodní Esence pracují..a ještě budou i dál… děkuji.

Reference - Věra Dobiášová
Věra Dobiášová
masérka

Vodní esence si vás najdou, začnou se ve vašem životě zvědomovat témata o vodě. A to už vaše duše mluví s vodní esencí od Haničky Koníčkové. Při každodenním používání se mi do života promítala témata dávno zapomenutá, která chtěla ven, očistit (omýt vodou hi hi) a rozpustit. Měla jsem pocit, že jsem nasedla na vodní vlnu synchronicity a začalo se “dít”. Vše se propojovalo jako kapky v moři, střídaly se dny surfování na hladině se dny hlubokého ponoru do sebe. Voda byla všude, to spojení s ní mě posilovalo, zjemňovalo, otevřelo cestu k sobě a k činnostem, které mě opravdu baví (třeba i toto psaní :-)). Voda v esenci mě propojila s prostorem, v kterém žiji a ukázala mi jemnost i sílu, které v sobě mám. Jsem vděčná, že ke mě přišla.

Voda je ta změna, ona je taky žena ♥️.

Reference - Helena Drozdová
Helena Drozdová
manažerka

Vodní esence užívám něco málo přes měsíc. V dnešní transformační době z nich čerpám velmi příjemnou jemnost, která mě dostává blíž k sobě, do Srdce, do Přítomnosti, což je přesně to, co potřebuji. Opouštět svět mysli/iluze a nořit se do Skutečnosti. Celý svůj dospělý život jsem se pohybovala ve světě mysli, kontroly a takto se díky jemnému navnímávání na esence dostávám častěji do svého srdce. Vzájemně se vše prolíná a hezky doplňuje. S Hankou se znám již velmi dlouho, s jejím poradním hlasem, či vedením při mém návratu k sobě jsem se začala seznamovat asi před 5 lety v rámci společných ženských kruhů, poté pomocí šamanské cesty a nedávno i v rámci konzultace k vodním esencím. V rámci konstelace čaker jsme dělaly náhled na ně, co se ve které „skrývá“ za bloky, jak pracují samy a poté i při vzájemné spolupráci. Ať jsme použily jakoukoli cestu, tak se ve mně vždy rozjel čistící proces, který mě posunul o kousek dál na mé cestě. Někdy jen tak jemně, jindy velice významně.

Reference - Miriam Lípová
Miriam Lípová
ladění zvukem, vypravěčka

Jsem zvyklá vnímat neviditelné proudy frekvencí, co utvářejí svět, proto je pro mě absolutně zřejmé, že se do vody dají vkládat informace různého charakteru. V esencích od Hanky se pro mě spojuje její schopnost cítit, co je třeba v životě zachytit, se schopností vody tuhle informaci opakovaně předávat uživateli. Jako by člověk měl stále po ruce moudrou stařenu a její pohled neustále usměrňoval to, kam směřuji. Vede moje kroky tam, kde to dává smysl. Těším se na dobu, kdy práce podobně schopných lidí bude běžně vědecky prokazatelná. Možná bych jenom zmínila fakt, že esence nejsou pro každého. Aby mohly přinášet posun, potřebují vnímavého uživatele, co v sobě umí rozhostit stav důvěry. Pokud toho člověk není schopný, pak po něm stéká vložená informace jak po sklenici otočené dnem vzhůru…

Reference - Michaela Vopelková
Michaela Vopelková
projektová manažerka a designérka

Esence mohu s klidným srdcem prohlásit za malý zázrak. Již několik dní potom, co jsem je začala užívat, nabral můj život jiný směr. Byla jsem rozhodnější, klidnější, víc si věřila a volila takové kroky, které se zpětně ukázaly jako velmi přínosné. To mě ještě více povzbudilo a dodalo novou energii. Vše se odrazilo v rodině, práci i podnikání. Že by náhoda? Nemyslím si. Zkuste je také a uvidíte!

Reference - Iveta Wollerová
Iveta Wollerová
krizový intervent, lektorka jógy, redaktorka Pravého domácího časopisu

„Voda pomáhá plynout v čase, čistí, léčí a uzdravuje.” To jsem si zvědomovala vždy při užití esencí. Všimla jsem si jedné věci: zlepšila se mi schopnost intuice.Ať už ve smyslu nechat věci plynout (po vodě) a ony doplují, kam mají. Nebo ve smyslu varování, kdy mi intuice jasněji než dřív dávala najevo, že tudy ne.Voda je můj živel a je mi s ní dobře. I proto je mi energie vody blízká a věřím, že má sílu ukázat, kudy plout. Děkuji.

Reference - Lucie Straková
Lucie Straková
výtvarnice

Esence duše dávají srdce na pravé místo. Pomalu ve snech vypráví příběh, jak ho rozvíjet, hledat v něm dál. Indície a vzkazy. Je k čemu se vracet a znovu nalézat zaváté stopy. A konzultace s šamanským bubnem přišla ve chvíli největšího záseku a rozkladu. Hanka vyhmátla citlivě přesný záměr a odkrylo se napojování ze starých na nové světelné kořeny, ze kterých můžu čerpat výživu. Bylo to takové nenápadné, ale druhý den přišel krásný prožitek, že chodím nově po nové zemi, nově v těle a realitě, usazená ještě víc v bezpečí, bez vnitřního těkání, které ve mě do té doby nepozorovaně bylo. Velké dojetí a vděčnost.

Reference - Veronika Drozdová
Veronika Drozdová
asistentka provozu

Vodní esence vnímám jako 21.denní kůru/ očistu. Zklidnění emocí a nastolení rovnováhy. Nejprve se mi začaly esence projektovat v podobě snů, kterým jsem zprvu moc nerozuměla. Nefunkční vztahy kolem mě se začali hroutit, protože už mě unavovalo snažit se udržovat konverzaci, vřelost… cokoliv k lidem, kteří mi vnitřně ubližovali. Od světa jsem si udržovala odstup za „nepřístupnou fasádou“, druzí mě vnímali jako ledovou královnu. Tuto slupku se mi díky procesu, který vyvolaly esence, podařilo, alespoň trochu přetransformovat (jen trochu, ale i to je pokrok). Cítím, že se mi zlepšilo sebevyjadřování. Vodní esence si zavolají toho, kdo je připraven. Komu mohou pomoci stát se víc sám sebou. Tato cesta je náročná, protože ten, s kým se na cestě s esencemi potkáte/ konfrontujete, jste Vy. Vidíte pravdivě na sebe a své falešnosti, a to každý nezvládne nebo nechce zvládnout. Rozhodnutí je pouze na Vás. S novým rozhodnutím, se rodí nový svět, tudíž my.

A to stojí za to.

Reference - Dita Krhovská
Dita Krhovská
Thétahealing praktitk

ESENCE: Voda si mě volá už nějakou dobu a tak esence vody od Haničky pro mě byla jasná volba. Dnes po 21 denním používání esence můžu s klidným svědomím říct, že voda si mě vedla. A stále vede, protože v užívání esencí pokračuji i nadále. Kdykoli se rozhoduji spojovat s vodou, tak okamžitě je tam pro mě. Pomáhá mi nasměrovat mou energii do plynutí a jednoduchosti. Moc mě to baví. A to i když je to leckdy tranformační. A voda mě i zavedla do bolavých míst, která byla potřeba vyplakat a uvolnit pro to nové, co má přijít. Moc děkuji esenci, vodě a Haničce za jejich práci a péči o vodu vnitřní i vnější. A děkuji, že jsem tohoto vnímání součástí. KONZULTACE: Prožila jsem s Hankou načítání mých vnitřních bytostí, které vidí v mých čakrách. Hanička se na mě napojila a já si jen lehla. Úplně jsem se ponořila do opečování sebe. Nejvíc se mi líbila ta něžnost a jemnost a ten ženský způsob, jakým mi Hanka sděluje skrze obrazy postavy, které u mě „bydlí“ a je zase díky ní prožívám ve své vizi a ve svém těla. Pomohla mi konkrétními radami, které teď využívám a pomáhají. Moc děkuji, že jsem si moha prožít terapii vedenou více ženským, pečujícím a láskyplným způsobem.

Reference - Šárka Němcová
Šárka Němcová
mentorka vědomé komunikace

21 neskutečně transformačních dní, ve kterých s radostí pokračuji”, by byla věta, kterou bych shrnula období, kdy jsem do svého života pustila Hankou připravené vodní esence. Událo se toho mnoho. Hned na začátku jsem se s esencemi propojila a nastaly rychlé posuny. Každý den přišlo nové uvědomění. Další den bylo vždy o poznání hlubší. Jakoby se skládala určitá skládačka, za kterou stála moje duše. A díky esencím jsem jí dokázala více naslouchat a vnímat, kam mne vede. Výsledkem je vědomí toho, co sem má duše přišla tvořit a jak to chce dělat. Což plně splnilo to, co jsem u esencí vnímala, když jsem se jim otevírala. A jako “vedlejší bonus” se mi otevřely i další cesty k mým dlouhodobým snům, jako třeba nové bydlení, které se během těch 21 dní začalo neuvěřitelně rychle zhmotňovat To proto, že moje duše potřebuje přesně takové prostředí – přírodu kolem sebe. Esence bych za sebe doporučila úplně každé bytostina této planetě, protože díky nim uděláte při nejmenším kvantový skok.

Reference - Dan Shihuahuaco
Dan Shiuahuaco

Vodní esence jsem na sobě začal zkoušet letos na začátku března. Podle doporučení od Hanky jsem nejdřív začal používat Inspirační esence. Prvotní zkušenost byla poměrně silná. Po první aplikaci jsem několik vteřin vnímal oslňující světlo, a během následujících dní se dostavilo několik silných snových zážitků. Pokračuji s užíváním dál, protože u něčeho tak subtilního jako jsou Vodní esence se další inspirace nebo nějaký další „viditelný“ dopad může projevit až po delším užívání nebo třeba jen v průběhu času.

Chcete být se mnou v kontaktu?

Zde můžete vložit email, kam vám připluje nová inspirace.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.