O mně

milovnice vody a vodou milovaná

MaUa

(Amrud - Durma)

S pomocí vody pomáhám uvidět velikost vaší duše, objevit dary, které nese, 
transformovat staré vzorce, které brání jejich aktivaci a propojit duší s tělem.

Pluji na řece života.
Přináší mi výzvy, které neodmítám.
Přináší mi lidi, kteří mě obohacují.
Přináší mi pomoc, kterou potřebuji.
Její vlny už nejsou bouřlivé a snáze se utiší.
Je radost na ní plout.
I vy můžete.

Chci změnit pohled na vodu v kolektivním poli tak, abychom pochopily její hodnotu
a mohly použít její dary pro náš spokojenější život.

Jaká je moje řeka?

Pramen

Jako dítě jsem milovala koupání, pozorování vodních kapek, stavění přehrad, zkoumání života pod hladinou, skákání do louží, těšení se ze zrcadlení na hladině, přelévání a  cachtání ve vaně, zvuk vody, potápění, divení se její nekonečné proměnlivosti.

Protože voda byla moje kamarádka, která mě vždycky vyslechla, nikdy jsem se s ní nenudila. Když jsem byla smutná, ukonejšila mě, když jsem se cítila sama byla vždy blízko.

Laskavá, přívětivá i mocná a ochraňující.

f (4)
h (4)

Potůček

Později, jak jsem rostla a bylo mi vysvětlováno, co je pro mě nejlepší, na spojení s vodou jsem pozapomněla, protože to „není praktické“.

V dobách, kdy kluci chtěli být popeláři a holky kadeřnicemi, jsem alespoň rebelovala tím, 
že chci být budhistický mnich.

Později přišlo setkání se starou známou: jogou.
A období, kdy všechno do sebe začalo zapadat
a dávat smysl, napojení a důvěra, že se „promedituji ke šťastnému životu“.

To ale fungovalo jen, pokud jsem šla po životy vyšlapané cestě. Když končila, následovalo odpojení, ztráta smyslu života a temná noc duše.

Potok

Potřebovala jsem pochopit, že nemohu hledět jen do nebe, ale pokorně sklopit zrak i k zemi a přijmout vše, co život na ní přináší.

Bylo to období poznávání, tvrdé práce, odhazování berliček a výmluv, noření se do temných koutů, bolesti a samoty. Padání a vstávání. Období sbírání zkušeností.

Hana Darkness

Řeka

Vynořila jsem se nad hladinu a pořádně se nadechla, rozhlédla jsem se a co jsem viděla se mi tak úplně nelíbilo. Pochopila jsem, že pokud chci změnu, musím ji udělat já.

Odešla jsem z dobře placené a zajeté práce. Pochopila jsem, že všechna zaměstnání
i podnikání, která jsem doposud dělala, jsem dělala na sílu s motivací zabezpečení.
Ano naučila mě hodně, ale nebyla jsem to já.

A začalo období hledání. Zprvu to byly zajímavé spolupráce se silnými ženami, kde jsem se musela i já propojit se svou silou a zplna ji přijmout. Cítila jsem, že je čas pracovat sama, skrze hmotu s lidmi. Tehdy mi hlava nabídla nejsnazší cestu: propojit to, co mi jde (tvořit originální oblečení) , s tím, pro co si ke mě celý život lidé chodí (v bezpečném láskyplném poli se otevřít a procítit, kde jsou pravdiví a kde naopak za ně mluví různá zranění). Začaly vznikat Sukně Napojení, potom Šaty podpory a Seminář Šaty jako medicína.

Přicházely hezké ohlasy ale já jsem vnímala, že moje duše stále není spokojená. Přesto jsem dál lopotně tlačila kárku stejným směrem. 

Ústí

Pak přišel den, kdy jsem to vzdala, dovolila si nevědět, dovolila si vypnout, dovolila unavenému tělu spočinout: Stav nic.

A najednou ke mě začala moje duše mluvit. Připomněla mi, jak moc je moje bytost propojená s vodou a jak se skrze ni touží projevit ve světě. Obdržela jsem konkrétní informace, jak prostřednictvím vody mohu podpořit ostatní i jak s vodou prohlubovat kontakt a navzájem se obohacovat.

Otevřela jsem se plně této spolupráci a od té doby jsem stále v nadšeném úžasu, jak moc mi voda pomáhá, jakou inspiraci mi nabízí, jak nádhernou řečí hovoří, jak nepřeberné schopnosti má a kde všude ji potkávám. 

IMG_20191009_160919
O mě - oceán

Oceán

Následuji hlas své duše a nechám se jí vést. Pokaždé, když vyslyším její volání a přijmu její nabídku vyzkoušet ještě nepoznané, odmění se mi novým způsobem prožívání, vnímání projevení se do světa. Otevírá mi nekonečné pole možností. Do mého života vstupuje stále větší lehkost a častěji a častěji zažívám radost z plnosti bytí. Jsem vděčná, že i moje práce může ostatní podporovat na cestě k hlubšímu a šťastnějšímu životu.

 Voda mě učí spolu s duší, jak

 

⦁ vnést esenci duše do vody a skrze ni ji propojit s tělem

⦁ naslouchat vodě a předávat její sdělení

⦁ spolupracovat s vodou v každodenním životě tak, aby pomáhala

⦁ opravdu být s vodou a navzájem se obohacovat

MaUa.cz

Budu šťastná, když se mnou také objevíte  úžasné schopnosti vody, její moc, sílu, ale i laskavost
a umění léčit tělo i duši.

Zamilujete se do vody ve všech jejích podobách, 
dáte ji pozornost a lásku v každodenních setkáváních a ona o vás bude pečovat.

VODA JE ŽIVOT.

Řekly o mně

"V esencích od Hanky se pro mě spojuje její schopnost cítit, co je třeba v životě zachytit, se schopností vody tuto informaci opakovaně předávat uživateli. Těším se na dobu, kdy práce podobně schopných lidí bude běžně vědecky prokazatelná."
Reference - Miriam Lípová
Miriam Lípová
"Děkuju ti za všechny dary, zvláště ty jemnohmotné, jsi úžasná bytost s velkým srdcem."
Reference - Mira Wagnerová
Mira Wagnerová
"....vše podpořeno nesmírně laskavým a lidským přístupem Hanky spolu s jejím obrovským nasazením a taky příjemným prostorem domu a divoké zahrady."
Reference - Magdalena Sia
Magdalena Sia
"V jejím útulném království jsem se cítila plně přijatá s obrovskou vlídností, pohostinností a otevřenou náručí, jako kdybychom se dávno znali, až mě to všechno dojímalo. I živly s námi spolupracovaly. A já byla i s láskou opečovaná a rozmazlovaná..."
Reference - Jana Rajchlová
Jana Sofia Rajchlová
"Přestože je Hanča vodní šamanka, usadí vás svojí krásnou zemitou energií. Posadíte se u ní doma a všechno co vás tíží, z vás spadne jako balvan a nádherně se uvolníte. "
Reference - Julie Kohutičová
Julie Kohutičová
"Hanka prostě ví... vidí do vás. napojila se na mě tak krásně, že načetla nejen můj vztah k vodě, ale i můj psychický stav a obraz toho, co mě aktuálně nejvíc trápí a také to, co nejvíce potřebuju. Její vize byla popsána jasně a naprosto trefně, musím říct, že patří mezi ty nejlepší sdělení, co jsem dostala."
Reference - Elen Freya
Ellen Freya
"Provede Vás tradičně netradiční cestou, kterou umí jen ona. Skrz na skrz do Vaší hloubky, aby s každým vynořením z Vaší temnoty nechala prosvítit světlem vše co Vás tíží a ovládá."
Reference - Ilona Šikulová
Ilona Šikulová
"Hanka vyhmátla citlivě přesný záměr a odkrylo se napojování ze starých na nové světelné kořeny, ze kterých můžu čerpat výživu. Velké dojetí a vděčnost."
Reference - Lucie Straková
Lucie Straková
"Děkuju za to pole, které Hana vytvořila, kde se dějí věci a startují procesy, který fakt potřebuješ."
Reference - Kateřina Eva Lanči
Kateřina Eva Lanči
"Hana má mnoho darů - umí navibrovat vodní esence ušité na míru pro osobní rozvoj, velmi laskavě provázet terapií (archetypy, konstelacemi, šamanskou cestou s bubnem a vizí zvířecího průvodce, hlasem, tancem, jógou a dýcháním). ...Hanko, díky za čas, po který jsi mně s plnou pozorností a laskavostí doprovázela."
Reference - Katka Moučková
Katka Moučková
"Když se cítím jako raketa na startu do dalšího vesmíru, která má ale ucpané trysky, MaUa je umí vyčistit a já vystřelím na další let. Pro mě je MaUa vzácný člověk, s velkou duší a s obrovskou vibrací. Přála bych si, aby o ní dovědělo co nejvíc lidí a ona jim mohla pomoci prorazit i jejich trysky a tím je navést na rychlejší a jednodušší cestu k sobě."
Reference - Ivanna Electra Macháčková
Electra Ivanna Macháčková

Chcete být se mnou v kontaktu?

Zde můžete vložit email, kam vám připluje nová inspirace.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.