O mně

milovnice vody a vodou milovaná

MaUa

(Amrud - Durma)

S pomocí vody pomáhám uvidět velikost vaší duše, objevit dary, které nese, 
transformovat staré vzorce, které brání jejich aktivaci a propojit duší s tělem.

Pluji na řece života.
Přináší mi výzvy, které neodmítám.
Přináší mi lidi, kteří mě obohacují.
Přináší mi pomoc, kterou potřebuji.
Její vlny už nejsou bouřlivé a snáze se utiší.
Je radost na ní plout.
I vy můžete.

Chci změnit pohled na vodu v kolektivním poli tak, abychom pochopily její hodnotu
a mohly použít její dary pro náš spokojenější život.

jaká je moje řeka?

Pramen

Jako dítě jsem milovala koupání, pozorování vodních kapek, stavění přehrad, zkoumání života pod hladinou, skákání do louží, těšení se ze zrcadlení na hladině, přelévání a  cachtání ve vaně, zvuk vody, potápění, divení se její nekonečné proměnlivosti.

Protože voda byla moje kamarádka, která mě vždycky vyslechla, nikdy jsem se s ní nenudila. Když jsem byla smutná, ukonejšila mě, když jsem se cítila sama byla vždy blízko.

Laskavá, přívětivá i mocná a ochraňující.

Potůček

Později, jak jsem rostla a bylo mi vysvětlováno, co je pro mě nejlepší, na spojení s vodou jsem pozapomněla, protože to „není praktické“.

V dobách, kdy kluci chtěli být popeláři a holky kadeřnicemi, jsem alespoň rebelovala tím, 
že chci být budhistický mnich.

Později přišlo setkání se starou známou: jogou.
A období, kdy všechno do sebe začalo zapadat
a dávat smysl, napojení a důvěra, že se „promedituji ke šťastnému životu“.

To ale fungovalo jen, pokud jsem šla po životy vyšlapané cestě. Když končila, následovalo odpojení, ztráta smyslu života a temná noc duše.

Potok

Potřebovala jsem pochopit, že nemohu hledět jen do nebe, ale pokorně sklopit zrak i k zemi a přijmout vše, co život na ní přináší.

Bylo to období poznávání, tvrdé práce, odhazování berliček a výmluv, noření se do temných koutů, bolesti a samoty. Padání a vstávání. Období sbírání zkušeností. 

Řeka

Vynořila jsem se nad hladinu a pořádně se nadechla, rozhlédla jsem se a co jsem viděla se mi tak úplně nelíbilo. Pochopila jsem, že pokud chci změnu, musím ji udělat já.

Odešla jsem z dobře placené a zajeté práce. Pochopila jsem, že všechna zaměstnání
i podnikání, která jsem doposud dělala, jsem dělala na sílu s motivací zabezpečení.
Ano naučila mě hodně, ale nebyla jsem to já.

A začalo období hledání. Zprvu to byly zajímavé spolupráce se silnými ženami, kde jsem se musela i já propojit se svou silou a zplna ji přijmout. Cítila jsem, že je čas pracovat sama, skrze hmotu s lidmi. Tehdy mi hlava nabídla nejsnazší cestu: propojit to, co mi jde (tvořit originální oblečení) , s tím, pro co si ke mě celý život lidé chodí (v bezpečném láskyplném poli se otevřít a procítit, kde jsou pravdiví a kde naopak za ně mluví různá zranění). Začaly vznikat Sukně Napojení, potom Šaty podpory a Seminář Šaty jako medicína.

Přicházely hezké ohlasy ale já jsem vnímala, že moje duše stále není spokojená. Přesto jsem dál lopotně tlačila kárku stejným směrem. 

Ústí

Pak přišel den, kdy jsem to vzdala, dovolila si nevědět, dovolila si vypnout, dovolila unavenému tělu spočinout: Stav nic.

A najednou ke mě začala moje duše mluvit. Připomněla mi, jak moc je moje bytost propojená s vodou a jak se skrze ni touží projevit ve světě. Obdržela jsem konkrétní informace, jak prostřednictvím vody mohu podpořit ostatní i jak s vodou prohlubovat kontakt a navzájem se obohacovat.

Otevřela jsem se plně této spolupráci a od té doby jsem stále v nadšeném úžasu, jak moc mi voda pomáhá, jakou inspiraci mi nabízí, jak nádhernou řečí hovoří, jak nepřeberné schopnosti má a kde všude ji potkávám. 

 Voda mě učí spolu s duší, jak

 

⦁ vnést esenci duše do vody a skrze ni ji propojit s tělem

⦁ naslouchat vodě a předávat její sdělení

⦁ spolupracovat s vodou v každodenním životě tak, aby pomáhala

⦁ opravdu být s vodou a navzájem se obohacovat

MaUa.cz

Budu šťastná, když se mnou také objevíte  úžasné schopnosti vody, její moc, sílu, ale i laskavost
a umění léčit tělo i duši.

Zamilujete se do vody ve všech jejích podobách, 
dáte ji pozornost a lásku v každodenních setkáváních a ona o vás bude pečovat.

VODA JE ŽIVOT.

reference

Vodní esence si vás najdou, začnou se ve vašem životě zvědomovat témata o vodě. A to už vaše duše mluví s vodní esencí od Haničky Koníčkové. Při každodenním používání se mi do života promítala témata dávno zapomenutá, která chtěla ven, očistit (omýt vodou hi hi) a rozpustit. Měla jsem pocit, že jsem nasedla na vodní vlnu synchronicity a začalo se “dít”. Vše se propojovalo jako kapky v moři, střídaly se dny surfování na hladině se dny hlubokého ponoru do sebe. Voda byla všude, to spojení s ní mě posilovalo, zjemňovalo, otevřelo cestu k sobě a k činnostem, které mě opravdu baví (třeba i toto psaní :-)). Voda v esenci mě propojila
s prostorem, v kterém žiji a ukázala mi jemnost i sílu, které v sobě mám. Jsem vděčná, že ke mě přišla.
Voda je ta změna, ona je taky žena (srdíčko).

Věra Dobiášová
masérka
Vodní esence užívám něco málo přes měsíc. V dnešní transformační době z nich čerpám velmi příjemnou jemnost, která mě dostává blíž k sobě, do Srdce, do Přítomnosti, což je přesně to, co potřebuji. Opouštět svět mysli/iluze a nořit se do Skutečnosti. Celý svůj dospělý život jsem se pohybovala ve světě mysli, kontroly a takto se díky jemnému navnímávání na esence dostávám častěji do svého srdce. Vzájemně se vše prolíná a hezky doplňuje. S Hankou se znám již velmi dlouho, s jejím poradním hlasem, či vedením při mém návratu k sobě jsem se začala seznamovat asi před 5 lety v rámci společných ženských kruhů, poté pomocí šamanské cesty a nedávno i v rámci konzultace k vodním esencím. V rámci konstelace čaker jsme dělaly náhled na ně, co se ve které "skrývá" za bloky, jak pracují samy a poté i při vzájemné spolupráci. Ať jsme použily jakoukoli cestu, tak se ve mně vždy rozjel čistící proces, který mě posunul o kousek dál na mé cestě. Někdy jen tak jemně, jindy velice významně.
Helena Drozdová
manažerka
Jsem zvyklá vnímat neviditelné proudy frekvencí, co utvářejí svět, proto je pro mě absolutně zřejmé, že se do vody dají vkládat informace různého charakteru. V esencích od Hanky se pro mě spojuje její schopnost cítit, co je třeba v životě zachytit, se schopností vody tuhle informaci opakovaně předávat uživateli. Jako by člověk měl stále po ruce moudrou stařenu a její pohled neustále usměrňoval to, kam směřuji. Vede moje kroky tam, kde to dává smysl. Těším se na dobu, kdy práce podobně schopných lidí bude běžně vědecky prokazatelná. Možná bych jenom zmínila fakt, že esence nejsou pro každého. Aby mohly přinášet posun, potřebují vnímavého uživatele, co v sobě umí rozhostit stav důvěry. Pokud toho člověk není schopný, pak po něm stéká vložená informace jak po sklenici otočené dnem vzhůru...

Miriam Lípová
ladění zvukem, vypravěčka
Esence mohu s klidným srdcem prohlásit za malý zázrak.
Již několik dní potom,
co jsem je začala užívat,
nabral můj život jiný směr.
Byla jsem rozhodnější, klidnější,
víc si věřila a volila takové kroky,
které se zpětně ukázaly
jako velmi přínosné. To mě ještě více povzbudilo a dodalo novou energii.
Vše se odrazio v rodině,
práci i podnikání.
Že by náhoda? Nemyslím si.
Zkuste je také a uvidíte!
Michaela Vopelková
projektová manažerka a designérka
"Voda pomáhá plynout v čase, čistí, léčí a uzdravuje.” To jsem si zvědomovala vždy při užití esencí. Všimla jsem si jedné věci:
zlepšila se mi schopnost intuice.
Ať už ve smyslu nechat věci plynout (po vodě) a ony doplují, kam mají. Nebo ve smyslu varování, kdy mi intuice jasněji než dřív
dávala najevo, že tudy ne.
Voda je můj živel a je mi s ní dobře.
I proto je mi energie vody blízká
a věřím, že má sílu ukázat,
kudy plout. Děkuji.
Iveta Wollerová
krizový intervent, lektorka jógy, redaktorka Pravého domácího časopisu
Esence duše
dávají srdce na pravé místo.
Pomalu ve snech vypráví příběh,
jak ho rozvíjet, hledat v něm dál.
Indície a vzkazy.
Je k čemu se vracet
a znovu nalézat zaváté stopy.
Po konzultaci s Hankou druhý den přišel krásný prožitek, že chodím nově po nové zemi, nově v těle
a realitě, usazená ještě víc
v bezpečí, bez vnitřního těkání,
které ve mě do té doby nepozorovaně bylo.
Lucie Straková
výtvarnice
Vodní esence vnímám jako 21.denní kůru/ očistu. Zklidnění emocí a nastolení rovnováhy. Nejprve se mi začaly esence projektovat v podobě snů, kterým jsem zprvu moc nerozuměla. Nefunkční vztahy kolem mě se začali hroutit, protože už mě unavovalo snažit se udržovat konverzaci, vřelost... cokoliv k lidem, kteří mi vnitřně ubližovali. Od světa jsem si udržovala odstup za „nepřístupnou fasádou“, druzí mě vnímali jako ledovou královnu. Tuto slupku se mi díky procesu, který vyvolaly esence, podařilo, alespoň trochu přetransformovat (jen trochu, ale i to je pokrok). Cítím, že se mi zlepšilo sebevyjadřování. Vodní esence si zavolají toho, kdo je připraven. Komu mohou pomoci stát se víc sám sebou. Tato cesta je náročná, protože ten, s kým se na cestě s esencemi potkáte/ konfrontujete, jste Vy. Vidíte pravdivě na sebe a své falešnosti, a to každý nezvládne nebo nechce zvládnout. Rozhodnutí je pouze na Vás. S novým rozhodnutím, se rodí nový svět, tudíž my.
A to stojí za to.
Veronika D.
asistentka provozu
ESENCE: Voda si mě volá už nějakou dobu a tak esence vody od Haničky pro mě byla jasná volba. Dnes po 21 denním používání esence můžu s klidným svědomím říct, že voda si mě vedla. A stále vede, protože v užívání esencí pokračuji i nadále. Kdykoli se rozhoduji spojovat s vodou, tak okamžitě je tam pro mě. Pomáhá mi nasměrovat mou energii do plynutí a jednoduchosti. Moc mě to baví. A to i když je to leckdy tranformační. A voda mě i zavedla do bolavých míst, která byla potřeba vyplakat a uvolnit pro to nové, co má přijít. Moc děkuji esenci, vodě a Haničce za jejich práci a péči o vodu vnitřní i vnější. A děkuji, že jsem tohoto vnímání součástí. KONZULTACE: Prožila jsem s Hankou načítání mých vnitřních bytostí, které vidí v mých čakrách. Hanička se na mě napojila a já si jen lehla. Úplně jsem se ponořila do opečování sebe. Nejvíc se mi líbila ta něžnost a jemnost a ten ženský způsob, jakým mi Hanka sděluje skrze obrazy postavy, které u mě "bydlí" a je zase díky ní prožívám ve své vizi a ve svém těla. Pomohla mi konkrétními radami, které teď využívám a pomáhají. Moc děkuji, že jsem si moha prožít terapii vedenou více ženským, pečujícím a láskyplným způsobem.
Dita Krhovská
Thétahealing praktitk
21 neskutečně transformačních dní, ve kterých s radostí pokračuji”, by byla věta, kterou bych shrnula období, kdy jsem do svého života pustila Hankou připravené vodní esence. Událo se toho mnoho. Hned na začátku jsem se s esencemi propojila a nastaly rychlé posuny. Každý den přišlo nové uvědomění. Další den bylo vždy o poznání hlubší. Jakoby se skládala určitá skládačka, za kterou stála moje duše. A díky esencím jsem jí dokázala více naslouchat a vnímat, kam mne vede. Výsledkem je vědomí toho, co sem má duše přišla tvořit a jak to chce dělat. Což plně splnilo to, co jsem u esencí vnímala, když jsem se jim otevírala. A jako “vedlejší bonus” se mi otevřely
i další cesty k mým dlouhodobým snům, jako třeba nové bydlení, které se během těch 21 dní začalo neuvěřitelně rychle zhmotňovat To proto, že moje duše potřebuje přesně takové prostředí - přírodu kolem sebe. Esence bych za sebe doporučila úplně každé bytosti
na této planetě, protože díky nim uděláte při nejmenším
kvantový skok.
Šárka Němcová
mentor vědomé komunikace
Vodní esence jsem na sobě začal zkoušet letos na začátku března. Podle doporučení od Hanky jsem nejdřív začal používat Inspirační esence. Prvotní zkušenost byla poměrně silná. Po první aplikaci jsem několik vteřin vnímal oslňující světlo,
a během následujících dní se dostavilo několik silných snových zážitků. Pokračuji s užíváním dál,
protože u něčeho tak subtilního jako jsou Vodní esence se další inspirace nebo nějaký další "viditelný" dopad
může projevit až po delším užívání nebo třeba jen v průběhu času.
Dan Shiuahuaco

Chcete být se mnou v kontaktu?

Zde můžete vložit email, kam vám připluje nová inspirace.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.