Esence

inspirace. transformace. aktivace.

Co si můžeš objednat?

Než si objednáš, dej si chvilku a rozklikni si informace k jednotlivým balíčkům, abys pro sebe zvolila tu nejlepší variantu. Tu, která tě nejvíc podpoří v tom, aby se tvé sny staly tvým žitím.

Jakou variantu múžete zvolit při objednávání esencí a proč:

„Plně důvěřuji sobě a svému napojení“

Základní varianta esencí. Voda sama mi nadiktovala způsob přípravy a užívání, aby mohla na maximum začít působit pro vaše plnější prožívání ve světě. Při prvním užívání dochází k harmonizaci vaší vnitřní vody a její napojení na Vodu.

Ze zkušeností mnoha klientů se ukázalo, že sama voda opravdu intenzivně upravuje váš vztah k ní. S lidmi, kteří ji milují, se ještě hlouběji propojí. Ti, kteří mají z vody respekt, ho ztrácejí a s vodou se spřátelí. Dokonce i u lidí, kteří mají z vody panický strach, trauma nebo k ní mají odpor, dochází k obratu a vodu si neuvěřitelně rychle zamilují.

Opakovaně si tuto variantu volí i lidé, kteří již esence užívali a to, jak je esence vedly, také integrovali do života. Při dalším stahování je zřetelně vidět, jak se energie bytosti proměnily a jakou cestou duše chce pokračovat dál. Mění se nejen voda v esencích, ale i podněty pro vytvoření úplně jiného podporujícího váčku.

„Chci znát poselství mé duše“

K esencím ti navíc, bezprostředně po stahování, nahraji zprávu, co mi tvoje duše sdělila. Ukáže se linka, která je pro tebe aktuálně důležitá. Ve většině případů při prvním stahování duše vynese nějaký obraz z minulosti, kde došlo (na základě většinou nepříjemné zkušenosti) k obranné reakci a vytvoření škodlivého vzorce chování. Další obrazy pak ukazují, jakým způsobem chce duše rozkvést, když tyto vzorce opustíš a jak se chce potom v radosti projevovat ve světě. Součástí není má následná podpora.

„Pomůže mi zasadit zprávu duše do kontextu mého života“

Pokud se chceš podívat na svoji současnou situaci v kontextu informací ze stahování víc do hloubky, porozumět lépe souvislostem a ujasnit si svoje směřování, zvol si místo nahrané zprávy konzultaci. Zde vzniká prostor porozumět lépe vzkazu duše, podívat se jak souvisí s tvým životem a jak ho uchopit tak, aby ses dostala do proudu života a on mohl plynout ve větší lehkosti a radosti.

„Chci provést celým procesem s esencemi.“

Máš raději komplexnější péči rozloženou v čase? Pak je pro tebe nejvhodnější tato varianta. Doporučuji první konzultaci zvolit jako úvodní v začátku užívání esencí, jako u předchozí varianty. Další konzultaci pak vyčerpat v průběhu třítýdenního ukotvovacího procesu užívání esencí, až budeš potřebovat náhled na nějaký intenzivnější proces, který se v průběhu vynoří. Třetí konzultace je vhodná po ukončení třítýdenního integračního procesu k zhodnocení a nasměrování, jak pokračovat dál. Je samozřejmě možné, zvolit i jiné časové rozložení.

Objednej jen v případě, že kompletní esence již užíváš a potřebuješ si doplnit pouze inspirační esenci.

Objednej jen v případě, že kompletní esence již užíváš a potřebuješ si doplnit pouze transformační esenci.

„Miluji intenzitu, osobní prožitek, velké změny.“

Když se setkáváš ráda osobně a chceš udělat opravdu velký krok blíž k sobě, doporučuji ti Transformační pobyt doplněný esencemi. V rámci pobytu si popovídáme o tom, co se při stahování esencí objevilo a odkryjeme důležitá životní témata. Skryté stíny vyneseme na světlo, proměníme je v dary a jasně uvidíme další kroky na cestě životem. Esence výrazně podporují a provázejí celý proces, který na pobytech probíhá.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

 

Chcete být se mnou v kontaktu?

Zde můžete vložit email, kam vám připluje nová inspirace.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.